Skip Navigation

Sign in to search with your linkedin profile

Stażysta w Dziale Planowania Produkcji

Business Unit Pratt & Whitney Job ID 01423926 Most Recent Date Posted 05/18/2021 City Niepołomice State Lesser Poland Country Poland

Date Posted:

2021-03-11-08:00

Country:

Poland

Location:

Grabska 4, Niepolomice 32-005, Poland

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Staż związany jest z:

  • Uczestnictwem w realizacji bieżących projektów Działu Panowania Produkcji

  • Wsparciem działu w przygotowaniu dziennych planów produkcyjnych oraz ich podział według zasad Lean

  • Weryfikacją przepływu zleceń produkcyjnych

  • Przygotowaniem kolejek FIFO dla wybranych obszarów

  • Nadzorem nad procesem wydawania zleceń produkcyjnych

  • Wydawaniem zleceń testowych oraz próbek technologicznych.

WYMAGANIA:

Szukamy studentów lub absolwentów kierunków technicznych (preferowane Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Zarządzanie Produkcją, Inne techniczne)

Oczekujemy:

  • Wiedzy merytorycznej wyniesionej ze studiów

  • Faktycznego zainteresowania zagadnieniami związanymi z obszarem praktyki

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (szczególnie Excela)

  • Mile widziana znajomość SAP

  • Dobrej znajomości języka angielskiego

  • Kompetencji analitycznych, dokładności i sumienności

  • Dostępności w wymiarze 20 godzin tygodniowo przez okres 3 miesięcy

  • Wysokich zdolności komunikacyjnych oraz nastawiania na pracę zespołową.

Raytheon Technologies is An Equal Opportunity/Affirmative Action Employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability or veteran status, age or any other federally protected class.

Privacy Policy and Terms:

Click on this link to read the Policy and Terms

Pratt & Whitney Careers(@PWCareers)

Your Saved Jobs

You have not saved any jobs.